Choď na obsah Choď na menu
 


 Obrázok  V roku 2008 sme sa rozhodli s chalanmi že sa začneme venovať  hasičskému športu a celkom nás to začalo baviť. Tento rok 2008 bol pre Nás dosť dôležitý a myslím si, že s ním môžeme byť aj spokojný aj keď tie výsledné umiestnenie neboli až také ako by asi mnohí chceli ale myslím si že na to s akou  mašinou sme súťažili tak to bolo super . Sme mladé mužstvo, ktoré má chuť pokúsiť sa ísť stále vyššie a vyššie a dúfame že sa nám to aj raz podarí .

Našim najlepším výsledkom a úspechom z roku 2008 bolo 7.miesto z 20 družstiev na okresnej hasičskej lige Poprad v Batizovciach. Boli sme veľmi prekvapený a tá súťaž na nás urobila veľmi dobrý dojem či to už počtom družstiev ale aj organizácia a celkovo celá súťaž.
Do roku 2009 nám naša obec vyhradila peniaze na novšie náradie a nás hlavne teší ,že aj na požiarnu striekačku PS2.0 na ktorú už netrpezlivo čakáme. Preto by sme sa chceli poďakovať našej Pani starostke Viere Feješovej a  predsedovi Dušanovi Stierankovi , ktorý to všetko potlačil aby sa to vybavilo čím skôr a aj  za jeho čas, ktorý s nami trávi ale mi veríme že to nebude nadarmo a tie výsledky prídu.  Budeme sa snažiť spraviť všetko preto, aby to tak bolo.
Obrázok
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ďakujeme všetkým sponzorom, ktorí nás podporili !!